Mleczko pszczele na zwiększenie płodności

Dowiedz się, jak mleczko pszczele może pomóc w zwiększeniu płodności!

Smutnym fenomenem obecnych czasów jest bezpłodność, powszechnie uważana za chorobę cywilizacyjną. Szacuje się, że nawet 10% kobiet w wieku rozrodczym ma poważny problem z zajściem w ciążę.

Głównymi przyczynami są problemy hormonalne, zaburzenia równowagi hormonalnej. PCOS, zespół policystycznych jajników, złożona choroba endokrynologiczna spowodowana zaburzeniem wydzielania insuliny, stała się również chorobą cywilizacyjną. Stresujący styl życia par wpływa również bezpośrednio na płodność.

Stres wynikający z oczekiwań społecznych i wewnętrznego niezadowolenia sam w sobie uniemożliwia poczęcie. Z czasem pojawia się rodzaj błędnego koła, a sam stres działa jak bariera. Kto chciałby nieco zwolnić i dać swojemu ciału szansę na harmonijne funkcjonowanie, często czerpie z natury. A pszczoły o płodności wiedzą od wieków……

Wpływ mleczka pszczelego na płodność

Mleczko pszczele jest uosobieniem płodności, ponieważ pszczoły produkują je jako pokarm dla królowej składającej jaja. Królowa, zwana pszczelarką i matką, różni się od robotnic nie tylko niesamowitymi zdolnościami, ale także większym rozmiarem. Ponadto długość życia królowej również znacznie przewyższa inne. Co ciekawe, ilość składanych dziennie jaj przekracza jej własną wagę. W swoim życiu żywi się wyłącznie mleczkiem pszczelim, podczas gdy larwy cieszą się nim tylko przez pierwsze trzy dni życia. Niezrównane znaczenie tej substancji w życiu pszczół jest więc wyraźnie widoczne.

Za ten wyjątkowy efekt odpowiadają cenne składniki mleczka pszczelego. Mleczko pszczele zawiera do 150 rodzajów substancji biologicznie czynnych, białka, witaminy (w tym wszystkie witaminy z grupy B) minerały, pierwiastki śladowe, tłuszcze i cukry. To tak doskonałe pożywienie dla pszczół, że nazywane jest superpokarmem.

Nic dziwnego, że jedna z najbardziej uniwersalnych substancji w przyrodzie może mieć dobroczynny wpływ na płodność kobiet (ale także mężczyzn) i aktywność seksualną. Jego złożony mechanizm działania może pomóc zharmonizować system hormonalny, utworzyć dość grubą błonę śluzową, w której zagnieżdża się zapłodniona komórka jajowa. Pozytywne zmiany dobrze wpływają na ogólny nastrój i poziom stresu, mogą uwolnić Cię od napięcia, które niestety nieuchronnie idzie w parze z niepłodnością.

Niemniej jednak mleczko pszczele nie jest cudownym eliksirem, który prowadzi do stanu błogosławionego, ale ma swoje uzasadnienie i cenną funkcję w zwiększaniu płodności. Przewidywalna i precyzyjna współpraca kilku organów jest niezbędna do zajścia w ciążę. Jako naturalny środek mleczko pszczele może pomóc w tak doskonałej grze organów, komórek i hormonów.

Skuteczne leczenie trwa zwykle 3 – 6 miesięcy

Chcesz zwiększyć swoją płodność poprzez mleczko pszczele? Wypróbuj kapsułki Novafam! Polecamy kapsułki Novafam FERTILE z mleczkiem pszczelim w celu zwiększenia płodności, dojrzewania komórek jajowych, wsparcia zajścia w ciążę i ułatwienia zagnieżdżania zapłodnionej komórki jajowej. Ponieważ Novafam INOSIT zawiera również Myo inozytol i D chiro inozytol, jest szczególnie polecany w przypadku jednej z głównych przyczyn niepłodności – PCOS – zespołu policystycznych jajników. Te substancje czynne mogą wyraźnie wspierać odbudowę zmienionego komórkowego metabolizmu węglowodanów. Oprócz innych witamin zawiera również witaminę B9, czyli kwas foliowy, o którym powszechnie wiadomo, że odgrywa ważną rolę w zdrowej ciąży i rozwoju płodu

Oczywiście kapsułki z mleczkiem pszczelim nie są magicznym środkiem, dzięki któremu można od razu zajść w ciążę. Mogą mieć jednak swoje miejsce i nieocenioną rolę we wspieraniu płodności.Ciąża wymaga przewidywalnej i precyzyjnej współpracy kilku organów. Jako naturalny środek mleczko pszczele może pomóc w tak doskonałej grze organów, komórek i hormonów.

Dla mężczyzn w celu zwiększenia odpowiednio jakości i liczby plemników, w celu zwiększenia apetytu na seks polecamy wysokowydajne kapsułki Novafam MAN z liofilizowanym mleczkiem pszczelim. Zamów je teraz!

Co myślisz o tym artykule?

Napisz do nas! I podziel się swoją opinią.

Co myślisz o tym artykule?

Zgadzasz się z nim czy masz inne zdanie? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *